Випадкове фото

Різдво у Карпатах

Випускники 2012 року Красноїльської школиОсь і все…

Позаду довгі 11 років… Ми вже дорослі, ми вже випускники! Настав час, коли ми згадуємо кожні хвилини проведені в школі: галасливі перерви, насичені уроки, захоплюючі змагання… І саме тепер розуміємо, що дитинство позаду, його вже не повернеш. Тому ми повинні вирушати у доросле життя. Хочеться, щоб школа завжди пам'ятала про нас.

Досягнення

Протягом 11 років наш клас здобув багато перемог у різних змаганнях. Серед учнів нашого класу є такі, які вміють гарно малювати і тому ми посідали І місце в конкурсі “Малюнок на асфальті”.

Малюнок на асфальті
Завжди ми брали активну участь у конкурсі “Пісні і строю”. Наші хлопці мужні козаки. Вони серйозно ставилися до змагань “Козацькі забави”, присвячені Дню Армії,займаючи два роки призові місця, а в 11 класі - почесне І місце.
“Козацькі забави”

Наш клас проявив себе не тільки в змаганнях, а ще й у олімпіадах І,ІІ,та ІІІ етапах, займаючи призові місця. Але найбільшим нашим досягненням стало те,що ми навчилися бути дружніми і допомагати один одному у важку хвилину.

Художня самодіяльність. Наші творчі злети!

Наше шкільне життя було насичене конкурсами та святковими подіями. Численні підготовки до змагань, супроводжувались веселощама. Козацькі забави, Новий рік, Вечорниці, Домогосподарочка, «Юні інспектори руху», Попелюшка, «Нумо дівчата» та ін... Допомагали в створенні урочистих лінійок. Найбільше нам запам’яталися Козацькі забави. Конкурси були не з легких, і нашим хлопцям довелось використати всі свої сили. Незважаючи на це, ми досягли успіху!

Відпочинок

Класний керівник
Наш клас –дружний, завжди привітний, милий, а ще полюбляє відпочинок. Кожного року ми збираємося всі разом, для того щоб провести гарно час… Цим ми завдячуємо нашому класному керівнику – Галині Василівні Кіцнак. Вона є щирим другом, порадником і нашою другою мамою. Галина Василівна завжди готова допомогти у різних ситуаціях…

Протягом шкільного життя ми побували у найчарівніших і визначних місцях Гуцульщини.

Буковель

Ми відвідали Писаний Камінь, Довбушеві скелі, а ще Угорське… Ці походи були найцікавішими в нашому житті... Свіже повітря, красиві пейзажі і високі незламні гори оточували нас повсюди… Таку картину ладен будь-хто побачити. Походи запам’яталися нам на довго... А ще в нас були різні поїздки… Зокрема в Івано-Франківськ, Буковель, Маняву,Яремчі… Під час наших поїздок ми побували в зоопарку, Манявському храмі, різних печерах, біля водоспаду, на гірськолижному курорті…Слова про школу

Цього року я закінчую школу. За одинадцять років я зустрів друзів і багато дізнався нового. Мені було приємно вчитися із моїми однокласниками. Я ніколи не забуду наш клас, вчителів, рідну школу!!!
Бельмега Ярослав

Я провчився 11 років у Красноїльській школі. Багато чого інтересного дізнався за ці роки. Став розумнішим, сильнішим, та інше…. Я буду дуже сумувати за однокласниками, вчителями і нашою школою!!!... Я трохи мав неприємності, коли з Микитчуком розбили вазонок. Я ніколи не забуду наш розвезений клас…
Пуршега Василь

Нам було цікаво їхати на змагання з футболу по-району і займати призові місця. А ще ми із заохоченням їхали на стрільби з автомата калашнікова. Аще нам було смішно як Федінчук змазав пенальку. Ми ніколи не забудемо як ми 3-му класі вигравали у сніжки від 5-6 класу.
Микитчук Василь і Кікінчук Дмитро

За 11 років у школі я навчився грати у футбол, волейбол, теніс. Учився читати, писати, малювати. Навчався я не дуже добре але учителі мені ставили гарні оцінки. Я ніколи не забуду уроки фізкультури, захисту відчизни, тур-зліт, козацькі забави і новий рік.
Маротчак Дмитро

Я навчився у школі писати читати малювати. Грати у футбол у волейбол та у теніс. У мене появилося дуже багато друзів. Я прогулював уроки сам і з друзями, але Бельмега Ярослав Васильович нам прощав. Все таки Ярослав Васильович є добрий директор і учитель!!! Я ніколи не забуду Козацькі Забави та Новий Рік і уроки фізкультури які ми провели на стадіоні граючи футбол.
Дідушко Валерій Валерійович

Я провчився у Красноїльській школі 2 роки, де було дуже багато цікавого. Появилося багато друзів... Запам’яталися змагання по футболу. Правда прогулював уроки, про що буду шкодувати. Я ніколи не забуду школу в якій навчався хоча не довго, але зато цих 2 роки запам’ятаються назавжди.
Федінчук Іван

Нам було цікаво як ми їхали на футбол і судя Рубель дав мені(Іванові) жовту і червону карточку і вигнав з поля. Я(Іван) ніколи не забуду як ми ішли в тур-зльот. Я(Володимир) ніколи не забуду як ми їхали на стрільбу і Масяня не годен був перезарядити автомат і була затримка.
Шекеряк Іван і Гріздак Володимир

Я ніколи не забуду за ці два навчальні роки в Красноїльській школі я дізнався більше на уроках,зустрів нових друзів. Мені сподобалося вчитись у цій школі тому, що тут чудові,розумні вчителі.
Шпитчук Василь


головна
новини
вчителі
фотоальбом
про школу

Красноїльська школа © 2018